Hikayemiz

HİKAYEMİZ

Little GUSTO Evreni'nden merhaba,

25 yılı aşkın süredir biriktirdiğimiz bebek ve çocuk tekstili deneyimi ışığında, 2020 yılında çalışmalarına başladığımız ve yoğun bir sürecinin ardından 2021 Sonbahar-Kış sezonunda lansmanını yaptığımız markamız ilhamını sürdürülebilir bir gelecek fikrinden alıyor. Marka bilincimizin temelinde; yoğun bir sirkülasyonun yaşandığı moda sektöründe “en yeniyle” tatmin olma hissinin yerine, uzun ömürlü ve hatıralarla dolu tatmin hissini koyabilmek var. Kıyafetlerimizin yolculuğu bizi heyecanlandırıyor; bir çocuğunuzdan diğerine ve belki torunlarınıza…

Bu doğrultuda; ürünlerimizin birden fazla yaşam döngüsü boyunca sizlere eşlik etmesini kendimize amaç ediniyor, yüksek kaliteli hammadde, ekolojik kumaşlar, etik üretim bilincimiz ve zamansız tasarımlarımızın birleştiği ürünlerimizi beğenilerinize sunuyoruz.

Peki, biz kimiz?

Bizler birer Little GUSTO’yuz. Çocuk ruhunu ve evreni korumayı önemseyen kimseler bütünüyüz. Dünyaya gelen her canlının sorumluluğunu üzerimizde hissediyoruz. Bu sorumluluğun bilinciyle; anne karnında var olduğu ilk andan itibaren geleceğine adım adım ilerleyen bebeklerimize temiz, yaşanabilir bir dünya bırakmak için üzerimize düşen payı sahipleniyoruz.

Nefes aldığımız evreni önemsiyor, geleceğimizi korumak yolundaki çabalarımızı her geçen gün daha da arttırmayı hedefliyoruz.

Zamansız, sofistike kıyafetlerimizin sonraki nesillere aktarılacağını düşünmek bizlere ilham veriyor. Bu ilhamın kaynağıyla çalışıyor, üretiyor ve tasarlıyoruz.

Anne, Öğretmen, Marka Kurucusu…
Sibel AYSUVİZYON

Little Gusto’nun vizyonu; bir tasarım, üretim ve organizasyon merkezi olarak, duyarlı, yenilikçi ürünler, konseptler aracılığı ile bebek ve çocuk giyimi alanında tanınan, sevilen, tercih edilen marka olmaktır. Yurtiçinde ve yurtdışında, yaygın ve katma değerli bir kuruluş olmayı hedefler.
MİSYON

Zamansız moda, yüksek kalite ve sürdürülebilir üretime odaklanan; şeffaf, rafine stile sahip küçük insanlar ve ebeveynleri için özgün bir yaşam tarzı sunan çevreci bir markadır.

EVRENİ DİNLİYOR, SÜRDÜRÜLEBİLİR DÜNYAYA KATKIDA BULUNMANIZA ORTAK OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ…

Tuğçe Kaytaz
Marka Direktörü


Little Gusto bir AYSU TEKSTİL kuruluşudur. Üretim tesisimizi incelemek için lütfen tıklayınız.
organik, etik, sürdürülebilir üretim.

Little Gusto Club'a Üye Ol

Yeni ürünler ve kampanyalar hakkında ilk siz bilgi sahibi olun.